Πέμπτη, 11 Απριλίου 2013

ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙΟΥ 2013 ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ


                ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 23ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ        
                                              ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ     
                          ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙΟΥ 2013 ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ: Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 23ου Δημοτικού Σχολείου Λάρισας και ο Σύλλογος Σκακιστών Λάρισας συνδιοργανώνουν το σχολικό πρωτάθλημα σκακιού 2013, του Νομού Λάρισας, για μαθητές και μαθήτριες Νηπιαγωγείων, Δημοτικών Σχολείων, Γυμνασίων και Λυκείων, Δημοσίων και Ιδιωτικών.                       Το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί την Κυριακή 21 Απριλίου 2013 στο 23ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας (Πελοποννήσου &  Γ’ Ιωάννου, στην περιοχή της οδού Βόλου, πίσω από το κέντρο «Φάληρο»).
ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ: Οι ενδιαφερόμενοι, τα σκακιστικά σωματεία και τα σχολεία μπορούν να δηλώσουν τη συμμετοχή των μαθητών και μαθητριών μέχρι και την Τετάρτη 17 Απριλίου 2013 στο Δημήτρη Λιάκο, τηλ. 693-7907426 ή στο e-mail: james.riven@gmail.com. Ο μέγιστος αριθμός συμμετοχών είναι 200 άτομα και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας της δήλωσης συμμετοχής στην οποία θα πρέπει να αναφέρονται το ονοματεπώνυμο, η τάξη και το σχολείο του-ης μαθητή-τριας. Την ημέρα των αγώνων θα γίνονται οι εγγραφές (09:00 - 09:30) με παρουσία των συμμετεχόντων στη Γραμματεία των αγώνων, έναντι παραβόλου 5 ευρώ ανά οικογένεια.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ: Κυριακή 21 Απριλίου 2013
Εγγραφές:  09:00 - 09:30
Έναρξη αγώνων:  10:00
Απονομή μεταλλίων:  15:00


ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΓΩΝΩΝ: Το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε ομίλους κατά τάξη με Ελβετικό σύστημα 5 ή 6 γύρων με χρόνο σκέψης 15 λεπτά για κάθε αθλητή για την ολοκλήρωση της παρτίδας.
ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ: Θα βραβευθούν με μετάλλιο οι τρεις πρώτοι μαθητές και οι τρείς πρώτες μαθήτριες κάθε ομίλου.                              (Στις περιπτώσεις ισοβαθμίας εφαρμόζονται τα κριτήρια άρσης της ισοβαθμίας.)
ΓΕΝΙΚΑ:
·        Το αποτέλεσμα κάθε παρτίδας θα κρίνεται:                                                                                                           
Α) Από το αποτέλεσμα που θα επιτύχουν οι αντίπαλοι μέσα στον προβλεπόμενο χρόνο σκέψης.
Β) Ο παίκτης που εξαντλεί πρώτος το χρόνο του (15 λεπτά) χάνει την παρτίδα.                                      
Γ) Αν μια παρτίδα στην οποία δεν χρησιμοποιείται χρονόμετρο, δεν τελειώσει στον προβλεπόμενο χρόνο σκέψης, ο διαιτητής θα αποφασίζει με κριτήριο την κατάσταση στη σκακιέρα. Η απόφαση του διαιτητή θεωρείται τελεσίδικη.
·        Αν ένας μαθητής/τρια, δεν προσέλθει σε ένα γύρο, θα θεωρηθεί ότι αποχώρησε από το πρωτάθλημα και  δεν θα κληρωθεί για τους εναπομείναντες γύρους.
·     Την ευθύνη μεταφοράς και φύλαξης των μαθητών-τριών στο χώρο των αγώνων, φέρουν οι γονείς και οι συνοδοί αυτών.


 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 23ου ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
        
               Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ
                                      O ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

        ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
                                   ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ









                              ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
     
           Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
                                 O ΓΕΝIΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΙΤΤΩΡΑΤΟΣ
                                    
                                    ΝΤΕΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ





Δευτέρα, 8 Απριλίου 2013

Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα και Ομαδικό Μαθητικό Πρωτάθλημα Κεντρικής Ελλάδας 2013.


Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα και Ομαδικό Μαθητικό Πρωτάθλημα Κεντρικής Ελλάδας 2013.


Πραγματοποιήθηκε το Σαββατοκύριακο 6 & 7 Απρ 2013 στο 2ο Δημ. Σχολείο Αγριάς "Γεωργιάδειο”, το Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα και Ομαδικό Μαθητικό Πρωτάθλημα για όλα τα σχολεία της Κεντρικής Ελλάδας για το 2013.
Τους αγώνες συνδιοργάνωσαν 
η Ένωση Σκακιστικών Σωματείων Κεντρικής Ελλάδας Ε.Σ.Σ.Κ.Ε. και
ο Α.Ο. Αγριάς Μαγνησίας «ΑΘΛΟΣ»/Τμήμα Σκακιού «ΤΟ ΠΙΟΝΑΚΙ».

Το Σαβ 6/4 έγινε το Ομαδικό σε 2 κατηγορίες
Κατηγορία Δημοτικών Σχολείων (τελική κατάταξη)
Λόγω ισοβαθμίας την 1η θέση μοιράστηκαν 3 σχολεία
1      2ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΡΙΑΣ (κύπελλο και χρυσό μετάλλιο)
(την ομάδα αποτελούσαν οι: Σουλικιάς Γεώργιος, Τσιάκος Βασίλειος, Κίτσος Μιλτιάδης, Καφίδα Μιχαέλα)
2      ΙΔ. ΕΚΠ ΑΓ. ΙΩΣΗΦ (κύπελλο και χρυσό μετάλλιο)
(την ομάδα αποτελούσαν οι: Σιούτης Γεώργιος, Παπαθανασίου Κων/νος, Βάσιλας Έκτορας, Κατσαρού Ελευθερία)
3      2ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΜΙΑΣ (κύπελλο και χρυσό μετάλλιο)
(την ομάδα αποτελούσαν οι: Στασινός Σταμάτης, Καμαρίτσας Διονύσιος, Μαλιγιάννης Χρήστος, Στασινού Ελπίδα)
4      2ο ΔΗΜ ΣΧ ΦΕΡΩΝ (ασημένιο μετάλλιο)
(την ομάδα αποτελούσαν οι: Ανδριώτης Γεώργιος, Νανόπουλος Απόστολος, Κουσκουρίδας Δημήτριος, Παπαθανασίου Νεφέλη, Καρρά Σοφία)
5      1ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΡΙΑΣ (χάλκινο μετάλλιο)
(την ομάδα αποτελούσαν οι: Προβιάς Γεώργιος, Πολύμερος Ιωάννης, Ζαχαράκης Μιλτιάδης, Υφαντίδης Ορφέας, Προβιά Ειρήνη, Υφαντίδη Θάλεια)
6          31ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
(την ομάδα αποτελούσαν οι: Γκαρέλης Γεώργιος, Κυριαζή Γεωργία, Μπαλντούμης Γεώργιος, Γκαρέλη Ιωάννα, Τάσος Κων/νος, Σπανουδάκης Χαρίδημος)
7          13ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
(την ομάδα αποτελούσαν οι: Γκουτζίνη Αθηνά, Ραφτόπουλος Εμμανουήλ, Ραφτοπούλου Κων/να, Θώδη Γλυκερία, Λιάρου Λεμονιά, Αγραφιώτης Μάριος)
8          5ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
(την ομάδα αποτελούσαν οι: Παπαιωάννου Πάρις, Καστόρας Αθανάσιος, Γελαδάρης Δαφνομήλης, Ακριβοπούλου Κατερίνα, Ματζαβίνος Κων/νος)

Κατηγορία Γυμνασίων - Λυκείων (τελική κατάταξη)

1      ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝ ΒΟΛΟΥ (κύπελλο και χρυσό μετάλλιο)
(την ομάδα αποτελούσαν οι: Παπαδούλης Βασίλειος, Πρωτοψάλτης Παναγιώτης, Μορές Κων/νος, Καβούρα Παρασκευή)
2      9ο ΓΥΜΝ ΒΟΛΟΥ (ασημένιο μετάλλιο)
(την ομάδα αποτελούσαν οι: Γιάτσος Γεώργιος, Βολαγκας Απόστολος, Τασούδης Κων/νος, Σκοτεινιώτη-Σταφυλά Ευαγγελία, Θώσης Δημήτριος, Γιάτσος Μηνάς)
3      ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΑΣ (κύπελλο και χρυσό μετάλλιο)
(την ομάδα αποτελούσαν οι:Μπέλος Ιάσωνας, Τσιάκου Ειρήνη, Μουσούλη Ιωάννα, Μαργαρίτης Θεόδωρος, Μαρκά Ελένη)
4      ΙΔ. ΕΚΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (χάλκινο μετάλλιο)
(την ομάδα αποτελούσαν οι: Μπαντουβάς Μιχαήλ, Μπαντουβας Σωκράτης, Ακρίβος Γεώργιος, Μαντζιάρη Αμαλία, Παπαγεωργίου Ιωάννης)
5          3ο ΓΥΜΝ ΒΟΛΟΥ
(την ομάδα αποτελούσαν οι: Νικολάου Αθανάσιος, Μποτσοβα Λεονιντα, Μπέκα Αννα)

Την Κυριακή 7/4 έγινε το Ατομικό στο οποίο συμμετείχαν συνολικά 221 μαθητές.
Δόθηκαν έπαινοι σε όλους τους συμμετέχοντες και
απονεμήθηκαν μετάλλια στα 3 πρώτα αγόρια και στα 3 πρώτα κορίτσια κάθε κατηγορίας.
Ανά κατηγορία συμμετείχαν και βραβεύτηκαν οι παρακάτω μαθητές:
ΝΗΠΙΑ τελική κατάταξη
1      ΖΓΟΥΛΕΤΑ ΕΥΤΑΞΙΑ     4ο ΝΗΠ ΑΛΜΥΡΟΥ (χρυσό μετάλ)
2      ΖΓΟΥΛΕΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ  5ο ΝΗΠ ΑΛΜΥΡΟΥ (χρυσό μετάλ)
3      ΚΥΡΙΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ      30ο ΝΗΠ ΒΟΛΟΥ (ασημένιο μετάλ)
4      ΜΠΑΡΤΖΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      ΝΗΠ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ο ΝΕΟΣ (ασημένιο μετάλ)
5      ΚΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       2ο ΝΗΠ ΑΛΜΥΡΟΥ (χάλκινο μετάλ)
6          ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ     4ο ΝΗΠ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
7      ΛΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ          9ο ΝΗΠ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (χάλκινο μετάλλιο)

Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ τελική κατάταξη
1      ΤΣΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     2ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΛΜΥΡΟΥ (χρυσό μετάλλιο)
2      ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       4ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (ασημένιο μετάλλιο)
3      ΜΑΛΛΙΩΡΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ     1ο&12ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (χάλκινο μετάλλιο)
4      ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ              13ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ (χρυσό μετάλλιο)
5      ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΛΙΚΗ                  4ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (ασημένιο μετάλλιο)
6      ΧΑΡΟΒΑ ΕΛΕΝΑ                      4ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (χάλκινο μετάλλιο)
7          ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ               ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ
8          ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   1ο ΔΗΜ ΣΧ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ
9          ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΔΗΜ ΣΧ ΦΕΡΩΝ
10        ΤΕΤΡΙΜΙΔΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ                5ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΛΜΥΡΟΥ
11         ΠΑΠΑΛΕΞΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                23ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΡΙΣΑΣ
12        ΒΑΣΙΛΑ ΦΑΙΔΡΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ      ΔΗΜ ΣΧ ΑΓ ΙΩΣΗΦ
13        ΚΟΡΟΜΗΝΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                2ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
14        ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ              ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ
15        ΥΦΑΝΤΙΔΗ ΘΑΛΕΙΑ                       1ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
16        ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                     ΔΗΜ ΣΧ ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17        ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    16ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΜΙΑΣ
18        ΜΑΪΝΟΣ-ΣΚΡΑΠΑΡΗΣ ΙΩΑΝ      ΔΗΜ ΣΧ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
19        ΠΡΟΒΙΑ ΕΙΡΗΝΗ                        1ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
20        ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        ΔΗΜ ΣΧ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ τελική κατάταξη
1      ΖΑΡΚΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ          3ο ΔΗΜ ΣΧ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ (χρυσο μετ)
2      ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      5ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (ασημένιο μετ)
3      ΜΠΑΡΤΖΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝ-ΡΑΦΑΗΛ  ΔΗΜ ΣΧ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ(χάλκινο μετ)
4          ΛΑΤΙΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ                     3ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΡΙΣΑΣ
5          ΓΚΑΜΖΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                3ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΡΙΣΑΣ
6          ΣΚΟΔΡΑΣ ΒΥΡΩΝ                          32ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΡΙΣΑΣ
7          ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ         1ο ΔΗΜ ΣΧ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ
8          ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                 1ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
9          ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠ    12ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΜΙΑΣ
10        ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                 8ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
11         ΔΑΛΑΝΙΚΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ             3ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΡΙΣΑΣ
12        ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ               ΔΗΜ ΣΧ ΙΩΛΚΟΥ
13        ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ         9ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
14        ΚΑΦΙΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ               2ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
15        ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                10ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
16        ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ                8ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
17        ΤΣΙΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                        5ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΛΜΥΡΟΥ
18        ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                  22ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
19        ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  13ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
20        ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ               9ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
21    ΘΩΔΗ ΗΛΙΑ-ΓΛΥΚΕΡΙΑ         13ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ (χρυσό μετ)
22        ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΜΟΥΗΛ      14ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
23    ΚΟΜΝΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ        1ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΛΜΥΡΟΥ (ασημένιο μετ)
24        ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ              18ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
25        ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      1ο ΔΗΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
26    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ    1ο ΔΗΜ ΣΧ Ν.ΑΓΧΙΑΛΟΥ (χάλκινο μετ)
27        ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ      16ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΜΙΑΣ
28        ΜΑΤΖΩΡΟΓΕΩΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗ         1ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΛΜΥΡΟΥ
29        ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                 1ο ΔΗΜ ΣΧ. ΑΛΜΥΡΟΥ
30        ΣΚΟΥΛΑΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ                  9ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
31        ΒΛΟΝΤΖΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ                 13ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (τελική κατάταξη)
1      ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   12ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ (χρυσό μετ)
2      ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ       3ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (ασημένιο μετ)
3      ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  13ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ (χάλκινο μετ)
4          ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ               ΔΗΜ ΣΧ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ
5          ΒΑΣΙΛΑΣ ΕΚΤΟΡΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ  ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ
6          ΤΖΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                ΔΗΜ ΣΧ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ
7          ΜΑΛΛΙΩΡΑΣ ΘΩΜΑΣ                    1ο 12ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
8      ΧΑΡΟΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ                         4ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (χρυσό μετ)
9          ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΘΑΝΟΣ                   23ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΡΙΣΑΣ
10        ΜΑΛΛΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ           20ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
11         ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ               1ο ΔΗΜ ΣΧ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ
12        ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ                       39ο  ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΡΙΣΑΣ
13        ΔΑΛΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ                        27ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
14        ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                1ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
15        ΛΑΪΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                         8ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
16        ΑΓΓΕΛΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ               5ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
17        ΚΟΥΤΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              2ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
18        ΛΑΪΟΣ ΘΩΜΑΣ                              9ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
19    ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ         ΔΗΜ ΣΧ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ (ασημένιο μετ)
20        ΠΟΛΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ               4ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
21    ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΡΓΥΡΩ      1ο ΔΗΜ ΣΧ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ (χάλκινο μετ)
22        ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      5ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
23        ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ                   ΔΗΜ ΣΧ ΙΩΛΚΟΥ
24        ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ     20ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
25        ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   3ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
26        ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ              1ο 12ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
27        ΣΑΡΣΕΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           4ο ΔΗΜ ΣΧ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
28        ΠΛΑΓΕΡΑΣ ΡΗΓΑΣ                        4ο ΔΗΜ ΣΧ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
29        ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ                          9ο ΔΗΜ ΣΧ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
30        ΤΟΥΝΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                       1ο ΔΗΜ ΣΧ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ
31        ΣΚΟΤΙΔΗ ΚΕΡΑΣΙΑ                                   1ο ΔΗΜ ΒΟΛΟΥ
32        ΨΙΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΣΑ                        ΔΗΜ ΣΧ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

Δ'ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (τελική κατάταξη)
1      ΖΓΟΥΛΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         4ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΛΜΥΡΟΥ (χρυσό μετ)
2      ΤΟΖΑΡΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ           9ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (χρυσό μετ)
3      ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ     5ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (ασημένιο μετ)
4      ΚΑΜΑΡΙΤΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ      2ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΜΙΑΣ (χάλκινο μετ)
5          ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΡΙΣ              5ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
6          ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ        4ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΜΙΑΣ
7          ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ              1ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
8          ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ                   10 ΔΗΜ ΒΟΛΟΥ
9          ΚΟΡΟΜΗΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ              2ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
10        ΣΚΟΥΛΑΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                        9ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
11    ΚΥΡΙΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ              31ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ (ασημένιο μετ)
12        ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ                 1ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
13    ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ     32ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΡΙΣΑΣ (χάλκινο μετ)
14        ΣΤΑΘΗ ΕΥΓΕΝΙΑ                            12ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
15        ΔΕΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ          Δ.Σ. ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ
16        ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ                10ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
17        ΧΑΤΖΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙA   3ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
18        ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ                    1ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
19        ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              2ο ΔΗΜ ΣΧ ΦΕΡΩΝ
20        ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                     4ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΛΜΥΡΟΥ
21        ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ   31ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
22        ΓΡΙΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ                          12ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΜΙΑΣ
23        ΔΙΚΑΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ                     10ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
24        ΧΑΛΚΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ                          4ο ΔΗΜ ΣΧ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
25        ΓΚΟΥΤΖΙΝΗ ΑΘΗΝΑ                      13ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
26        ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    9ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΜΙΑΣ
27        ΓΙΒΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ         4ο ΔΗΜ ΣΧ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
28        ΜΟΡΦΩΝΙΟΣ ΠΑΡΙΣ                     ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ
29        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ      4ο ΔΗΜ ΣΧ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
30        ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ                 13ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
31        ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ              1ο&12ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (τελική κατάταξη)
1      ΣΟΥΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      2ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ (χρυσό μετ)
2      ΚΡΑΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣ               5ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΛΜΥΡΟΥ (ασημένιο μετ)
3      ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ          5ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (χάλκινο μετ)
4          ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ
5          ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     4ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
6          ΛΑΤΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                     3ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΡΙΣΑΣ
7          ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ             31ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
8          ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ                       9ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
9          ΝΟΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ                             23ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΡΙΣΑΣ
10    ΓΚΑΣΔΡΟΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ      1ο ΔΗΜ ΣΧ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ (χρυσό μετ)
11         ΜΑΝΤΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ        5ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
12    ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ         ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ (ασημένιο μετ)
13        ΣΚΟΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            1ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
14        ΚΑΡΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                         ΑΓ ΙΩΣΗΦ
15    ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ            2ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΜΙΑΣ (χάλκινο μετ)
16        ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ               1ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
17        ΣΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                   18ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
18        ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ                  9ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
19        ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         23ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΡΙΣΑΣ
20        ΣΚΟΥΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ                                    5ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
21        ΔΑΛΑΝΙΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΡΙΣΑΣ
22        ΓΙΑΒΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                      12ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΜΙΑΣ
23        ΕΛΑΦΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       2ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΡΙΣΑΣ
24        ΛΟΠΕΖ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ       12ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΜΙΑΣ
25        ΛΛΑΝΓΚΟΣ ΒΗΣΙ                            2ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
26        ΚΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                         2ο ΑΛΜΥΡΟΥ
27        ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ               3ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
28        ΓΚΑΜΖΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                   3ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΡΙΣΑΣ
29        ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ                 2ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΜΙΑΣ
30        ΛΙΑΡΟΥ ΜΕΛΕΝΙΑ                          13ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (τελική κατάταξη)
1      ΖΓΟΥΛΕΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ         4ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΛΜΥΡΟΥ (χρυσό μετ)
2      ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ     3ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (ασημένιο μετ)
3      ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        2ο ΔΗΜ ΣΧ ΣΟΦΑΔΩΝ (χάλκινο μετ)
4          ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ               2ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΜΙΑΣ
5          ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ       29ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΡΙΣΑΣ
6          ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   16ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΡΙΣΑΣ
7          ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ           ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ
8          ΣΙΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                     ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ
9          ΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                   2ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
10    ΝΟΥΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ            14ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (χρυσό μετ)
11         ΣΚΟΔΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                16ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΡΙΣΑΣ
12    ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ     2ο ΔΗΜ ΣΧ ΦΕΡΩΝ (ασημένιο μετ)
13        ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ           13ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
14        ΠΡΟΒΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                     1ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
15        ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         ΔΗΜ ΣΧ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
16    ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ                   ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ (χάλκινο μετ)
17        ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ             5ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
18        ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ         5ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
19        ΣΤΑΘΗ ΚΩΝ/ΝΑ                            1ο ΔΗΜ ΣΧ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
20        ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                        10ο ΔΗΜ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
21        ΚΑΦΙΔΑ ΜΙΧΑΕΛΑ                         2ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
22        ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ             11ο ΔΗΜ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
23        ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ                 23ο ΔΗΜ ΣΧ ΛΑΡΙΣΑΣ
24        ΜΟΥΣΟΥΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ               2ο ΔΗΜ ΣΧ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
25        ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ                 ΔΗΜ ΣΧ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (τελική κατάταξη)
1      ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧ ΒΟΛΟΥ (χρυσό μετ)
2      ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧ ΒΟΛΟΥ (ασημένιο μετ)
3      ΜΟΡΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ               ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧ ΒΟΛΟΥ (χάλκινο μετ)
4          ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ      2ο ΓΥΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5          ΚΟΤΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        3ο ΓΥΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
6          ΣΚΕΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                     5ο ΓΥΜ ΛΑΡΙΣΑΣ
7      ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         4ο ΓΥΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (χρυσό μετ)
8          ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ                 2ο ΓΥΜ ΑΛΜΥΡΟΥ
9      ΓΟΥΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ                ΓΥΜ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ (ασημένιο μετ)
10        ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ     ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧ ΒΟΛΟΥ
11    ΚΑΒΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧ ΒΟΛΟΥ (χάλκινο μετ)
12        ΑΓΓΕΛΗ ΧΑΪΔΩ                              ΓΥΜ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
13        ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ               ΙΔ ΕΚΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
14        ΠΑΪΠΑΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                    ΓΥΜ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
15        ΓΚΑΣΔΡΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΓΥΜ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ
16        ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ         ΙΔ ΕΚΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
17        ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                ΓΥΜ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
18        ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΡΗΣ       ΙΔ ΕΚΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
19        ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ        6ο ΓΥΜ ΛΑΜΙΑΣ
20        ΛΟΠΕΖ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ            5ο ΓΥΜ ΛΑΜΙΑΣ
21        ΑΚΡΙΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                      ΙΔ ΕΚΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (τελική κατάταξη)
1      ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        ΓΥΜΝ ΑΓΙΑΣ (χρυσό μετ)
2      ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΜΟΥ ΣΧ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (ασημένιο μετ)
3      ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ      7ο ΓΥΜ ΒΟΛΟΥ (χάλκινο μετ)
4          ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ             7ο ΓΥΜ ΒΟΛΟΥ
5      ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ             ΓΥΜ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ (χρυσό μετ)
6          ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ                  6ο ΓΥΜ ΛΑΡΙΣΑΣ
7          ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ             3ο ΓΥΜ ΒΟΛΟΥ
8      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ     6ο ΓΥΜ ΛΑΜΙΑΣ (ασημένιο μετ)
9      ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ        1ο ΓΥΜ ΒΟΛΟΥ (χάλκινο μετ)

Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (τελική κατάταξη)
1      ΚΟΤΤΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         5ο ΓΥΜ ΒΟΛΟΥ (χρυσό μετ)
2      ΣΑΚΚΟΠΟYΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     5ο ΓΥΜ ΒΟΛΟΥ(ασημένιο μετ)
3      ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ           3ο ΓΥΜ ΒΟΛΟΥ (χάλκινο μετ)
4      ΤΟΥΛΟΥΠΗ  ΜΑΡΙΑ            ΓΥΜ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ (χρυσό μετ)
5          ΔΟΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                  ΓΥΜ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΛΥΚΕΙΑ (τελική κατάταξη)
1      ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧ ΒΟΛΟΥ (χρυσό μετ)
2      ΜΗΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        3ο ΛΥΚ ΒΟΛΟΥ (ασημένιο μετ)
3      ΚΟΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ         6ο ΛΥΚ ΒΟΛΟΥ (χάλκινο μετ)
4          ΓΩΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                         ΛΥΚ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ
5          ΜΑΚΡΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                        ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΑΣ
6      ΚΑΤΣΑΜΑΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ      7ο ΛΥΚ ΒΟΛΟΥ (χρυσό μετ)
7          ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ              7ο ΛΥΚ ΒΟΛΟΥ
8          ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                       ΛΥΚ ΑΓΡΙΑΣ
9          ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ              1ο ΛΥΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
10    ΜΑΡΚΑ ΕΛΕΝΗ                  ΛΥΚ ΑΓΡΙΑΣ (ασημένιο μετ)